folia stretch Rzeszów

Pakowanie paczek

Bardzo dużo osób pakuje paczki i wysyła do klientów, ale takie paczki powinny być w odpowiedni sposób zabezpieczone. Co w takiej sytuacji mamy zrobić? Nie pozostaje nam nic innego jak , którą można czytaj więcej »

fotobudka weselu

Atrakcja weselna

Młoda para kombinuje wiele rozwiązań, jakie mają uatrakcyjnić ich wesele. Zadanie nie jest łatwe, bo wiele osób robi dokładnie to samo. Zaskoczenie kogoś nie jest łatwe, ale jeśli dobrze się postaramy czytaj więcej »

fotobudka

Głupie zabawy i atrakcje weselne – Śląsk liderem rankingu, gdzie odbywają się najbardziej obciachowe konkursy weselne

Będąc bywalcami wielu wesel na pewno zauważyliście, że niekiedy wyobraźnia weselnych wodzirejów nie zna granic. Oczywiście wszystko jest do ustalenia przed weselem, ale pewne zachowania albo były nied czytaj więcej »

Wycena środków trwałych

Prezentacja firmy

Nasza firma może być rozpoznawalna w przestrzeni internetowej właściwie natychmiast. Musimy się tylko zastanowić nad tym, kto tutaj będzie gwarantować nam bardzo wysoki profesjonalizm. Oczywiście ter czytaj więcej »

garaże blaszane wielkopolska

Niestandardowe wykorzystanie blaszaka

Z reguły, kiedy decydujemy się na zakup metalowej konstrukcji zbudowanej z różnego rodzaju pofałdowanej blachy, nazywanej branżowo trapezowej, to jej przeznaczeniem jest bycie garażem dla samochodu. czytaj więcej »

POZYCJONOWANIE

Idealna pomoc dla strony

Wiele osób które prowadzą firmę mają poważny problem z wypromowaniem własnej strony internetowej. Niestety wielu z was nadal uważa, że wystarczy tworzyć stronę zaprogramować ją i wprowadzić do intern czytaj więcej »

Noclegi w górach

Nocleg w górach czy nad morzem?

Wydaje mi się, że konflikt ten będzie zawsze. Przyznam się szczerze, że niezbyt rozumiem skąd bierze się ten konflikt. i nad morzem mają swoje uroki. Po co rezygnować z czegoś skoro latem możemy wyb czytaj więcej »

Napój kakaowy

Dbajmy o to, co piją nasze dzieci

Można powiedzieć, że w ostatnim czasie pozwoliłem sobie na takie nieoficjalne badania. Można powiedzieć, że wnioski z tych badań są bardzo, ale to bardzo smutne. Wnioski z tych badań są takie, że rod czytaj więcej »

pozwy rozwodowe szczecin

Kilka słów na temat rozwodu

Coraz więcej osób decyduje się na to, żeby zawrzeć małżeństwo. Jest to bez wątpienia piękne, ale coraz częściej dochodzi też do rozwodów. Można powiedzieć, że jedna rzecz jest przeciwieństwem drugiej czytaj więcej »

Wycena środków Trwałych

Wycena środków trwałych w dniu bilansowym

Teoretycznie elementy majątku można wycenić w dowolnym momencie, dlatego o nim decyduje sam ich właściciel, któremu to najbardziej zależy na określeniu wartości jego własności. Ma on jednak obowiązek czytaj więcej »

 

Atrakcja weselna

fotobudka weseluMłoda para kombinuje wiele rozwiązań, jakie mają uatrakcyjnić ich wesele. Zadanie nie jest łatwe, bo wiele osób robi dokładnie to samo. Zaskoczenie kogoś nie jest łatwe, ale jeśli dobrze się postaramy to na pewno nam się to uda zrobić. Fajerwerki na weselu to już przeżytek i mało, kto chce się w to bawić. Dawniej to był wielki hit, który wiązał się z bardzo dużymi kosztami, ale dzisiaj już to nie jest takie drogie, a na pewno nie jest takie atrakcyjne. Barman na weselu to też norma i nikogo nie będzie to dziwiło. W takim razie, co zrobić żeby zaskoczyć swoich gości? Może pokaz iluzjonisty? Mało, komu się to spodoba chyba, że na weselu są dzieci. Najlepsza będzie taka atrakcja, która będzie gdzieś obok, taka, która nie będzie się narzucała gościom i nie będzie ingerowała w ich zabawę. Kto będzie chciał ten z niej skorzysta i na pewno będzie zadowolony. Zapewne wiele osób zastanawia się, co to może być?

Zdjęcie z automatu

To jest właśnie odpowiedź na nasze pytanie. Dzisiaj można wynająć dosłownie wszystko, dlatego warto zastanowić się nad jakimiś nietypowymi rozwiązaniami. Hitem ostatnich miesięcy jest [widziałem na ładne wnętrza https://marengo-architektura.com/], która jest wynajmowana na określony czas. To wyjątkowe urządzenie jest niepozorne, ale daje niesamowitą frajdę. Nic innego nie da nam tak wiele jak właśnie budka, w której będzie można robić sobie zdjęcia. Zastanówmy się czy nie warto sobie takiego urządzenia wynająć na wesele i bawić się nim i w nim. Zasada działania jest bardzo prosta. Wchodzimy do środka czy to sami czy to w kilka osób. Robimy sobie automatycznie zdjęcia, które szybko zostają wywołane. Mamy pamiątkę na długie lata. To ciekawa atrakcja, która przyszła do nas z zachodu. Zapewne wiele osób widziało na amerykańskich filmach takie urządzenia.

dobra fotobudka weselu

Teraz i w Polsce jest możliwe zrobienie tak zdęcia żebyśmy byli jeszcze bardziej zadowolenie. Dla zwiększenia całej atrakcji firma, która dostarcza fotobudkę będzie mogła ustawić odpowiednie tło zgodne z kolorystyką na weselu albo jakąkolwiek tematyką. Dodatkowo można będzie przebierać się w różne stronę, zakładać niesamowite czapki, kapelusze, okulary i peruki. Takich zdjęć nie znajdziemy w żadnym innymi miejscu. Wybierając taką atrakcje na własne wesele na pewno będziemy zapamiętani na długi czas. Warto się bawić i robić wszystko żeby tak zabawa była zapamiętana na bardzo długi czas.

Koszty?

Zależne będą od tego czy wynajmujmy fotobudkę na godzinę czy na cały dzień. Trzeba się z tym dogadywać z właścicielem urządzenia, ale cena jest naprawdę atrakcyjna.